Böcek ve haşere ile mücadelenin en önemli yolu ilaçlamadır. Özellikle fabrikalar, birçok kişinin toplu şekilde çalıştığı alanlar olduğu için Fabrika İlaçlaması büyük titizlik ve itina ister. Fabrikaların temizliği ve hijyenini sağlamak oldukça zordur. Fabrikaların haşere ve böcek akınına uğramaması çok önemlidir. Bu yüzden düzenli olarak ilaçlanması gerekir. İlaçlanmasının en önemli sebebi de yapılan üretimin temiz olması, insan sağlığını tehdit etmemesi gerekir. Bu yüzden böcek ve haşere ile en kolay ve pratik mücadelenin yolu profesyonel şekilde uygulanan ilaçlamadır.

Fabrikaların İlaçlanması Neden Önemlidir?

  • Fabrikalar, insanların toplu olarak çalıştığı alanlardır. Böyle alanlarda böcek ve haşerelerin nüfuz etmesi daha kolaydır.
  • Haşere ve böceklerin fazlalaşması özellikle toplu çalışma ve yaşam alanlarında insan sağlığı açısından oldukça tehlikelidir.
  • Özellikle gıda üretimi yapılan fabrikalarda haşere ve böceklerin olması büyük küçük her insanın sağlığını büyük ölçüde tehdit eder.

Firmamız, uzman ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Özellikle fabrikalarda periyodik olarak ana mutfak, dinlenme bölümü, restoran, bulaşıkhane, tuvaletler, resepsiyon, hizmet büroları başta olmak üzere genel olarak tüm alanlar profesyonel şekilde ilaçlanır.

TSE ve WHO onaylı ilaçlar kullanılarak periyodik olarak ilaçlama yaptırarak fabrika alanlarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Fabrikalar genellikle üretim yapılan işletmelerdir ve periyodik ilaçlama yapılması çok önemlidir. Gıda üretimi yapılan fabrikalarda böcek, haşere ve özellikle kemirgenlerin yoğunluğu bilinmektedir. Karınca, tahtakurusu, kertenkele, akrep, yaban arısı, tatarcık, eşek arısı, kalorifer böceği, karafatma, sivrisinek, fare, yılan, mayt ve daha sayamayacağımız birçok haşere ve böcek fabrika üretim yerlerinde çalışanları ve insan sağlığını tehdit etmektedir.

Fabrika ilaçlama sırasında kokulu ve kokusuz yöntemler vardır. Bu yöntemler böcek ve kemirgenlerden tamamen kurtulmanın tek yoludur. Nemli alanlarda yuva yapan haşere ve kemirgenler fabrika atıklarının içinde kendilerine yer bulurlar. Nemli alanlar, haşere ve kemirgenlerin yuvaları haline gelir. Bu durum ise işletmeleri maddi zarara uğratır.

Firmamızın deneyimli ve konusunda uzman ekibi sayesinde fabrika ve işletmelerinizi etkisi altına alan haşere, böcek ve kemirgenlerden kurtarabilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosu ile iletişime geçerek, fabrikanızı, işletmenizi periyodik olarak ilaçlatarak hem çalışanlarınızın sağlığını hem de insan sağlığını tehlikeye atmamış olursunuz.