İster bahçede ister kapalı alanda haşerelerle, böceklerle, kemirgenlerle uğraşmak oldukça zordur. Çoğu zaman yanlış yapılan uygulamalar hem bahçelerinizi hem de evinizi ya da mekanlarınızı daha kötü hale getirebilir. Bu yüzden gerek evinizde olsun gerek işyeri ya da bahçeleriniz olsun temiz olması, haşere ve böceklerden arınması çok önemsenmesi gereken bir durumdur.

Böcekler nasıl yaşam alanlarınızı sarar?

  • Özellikle hamam böcekleri tropik menşeili olmalarına rağmen tüm bölgelere yayılmıştır ve her türlü binada bulunabilirler.
  • Alışveriş torbaları, kutular, araç ve gereçler sayesinde yaşam alanlarına taşınabilir.

Böcek, kemirgen ve haşereler hemen her ortamda bulunur. Bahçelerde, evlerde, insan yaşamının olduğu hemen her yerde olabilir. Özellikle bahçelerde çiçeklere yararlı böcekler dışında zarar veren böcekler istemediğiniz kadar çoktur.

Konya İlaçlama olarak görevimiz evinizde, çalışma alanlarınızda, bahçelerinizde olan böcek ve haşerelere karşı yaşam alanlarınızı temizlemek ve daha sağlıklı daha güzel görünümlü bahçelere, evlere kavuşmanızı sağlamaktır.

Hizmet Alanlarımız

  • Bahçe ilaçlaması
  • Hastane ilaçlaması
  • İşyeri ilaçlaması
  • Fabrika ilaçlaması
  • Otel ilaçlaması
  • Konut ilaçlaması

Konya’nın her semtine servisimiz bulunmakla birlikte ilaçlama ekibimiz konusunda uzman ve deneyimli, profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Her mekanın ilaçlama sistemi farklıdır. Özellikle açık alan ilaçlamalarında ilaçlama yöntemleri ve kullanılan kimyasallar farklıdır. İlaçlama yapılırken deneyimi olan ve konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekir. Ekibimiz, müşterilerine her zaman kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile yaklaşarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Firmamız, haşere, böcek ve kemirgen ile mücadele ederken tüm sağlık detaylarına dikkat ederek insan ve çevre sağlığına zarar vermeden garantili hizmet vermektedir. Haşerelerden kurtulmak, bahçenizin daha canlı ve güzel görünmesini istiyorsanız, haşere, böcek ve kemirgenlerden zarar görmeden kurtulmak ise amacınız doğru adrestesiniz.

          Hizmet Yeterlilik Belgemiz