Konya İlaçlama olarak mekanlarınızda, yaşam alanlarınızda bulunan haşere, böcek ve kemirgenlere karşı TSE onaylı ilaçlar ve profesyonel ekibimizle birçok hizmet vermekteyiz.

Fabrika ilaçlaması

Toplu alan çalışmalarının yapıldığı en önemli yerlerden biri fabrikalardır. Fabrikaların temizliği ve hijyeni ise hem çalışan sağlığı hem de üretilen malı kullanacak insanların sağlığı için oldukça önemlidir. Periyodik olarak ilaçlanması gereken fabrikalarda ilaçlama yaptığımız bölgeler, ana mutfak, restoran, bulaşıkhane, tuvaletler, dinlenme bölümü, hizmet büroları, resepsiyon bölümüdür. İlaçlama işlemi WHO ve TSE onaylı ilaçlar ile konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz dahilinde yapılmaktadır.

Bahçe ilaçlaması

Bahçeler, böcek ve haşerenin en fazla yaşam alanı bulduğu bölgelerdir. Bahçe ilaçlaması, kapalı alan ilaçlamalarından çok daha farklı gerçekleştirilir. Havanın yağışlı olup olmadığı, rüzgarlı olup olmadığı bahçe ilaçlamasında önemlidir. Bahçe ilaçlaması yapılırken yararlı böceklerin zarar görmemesi için uygun ilaçlama sistemi kullanılmalıdır. Bu yüzden zararlı böcek ve haşereleri anlayan, bilen uzman ekibimizle birlikte TSE ve WHO onaylı ilaçları kullanılarak profesyonel hizmetlerimizden bahçe ilaçlamasında yararlanabilirsiniz.

Hastane ilaçlaması

Hastaneler, insan hayatının en önemli yerlerinden biridir. Bu yüzden hastanelerin diğer yerlerden çok daha temiz ve hijyenik olması gerekir. Bu yüzden periyodik zamanlarda ilaçlama yapılarak böcek, haşere ve kemirgenlerden arındırılması büyük önem taşır. Hastanelerde tıbbi atıkların fazla olması böcek ve haşerelerin daha fazla yayılmasına sebep olabilir. Bu yüzden bunun önüne geçmek ve periyodik ilaçlama yapmak gerekir. Deneyimli ve profesyonel ekibimizin hizmetlerinden yararlanarak hastanelerin hijyen ve temizliğini sağlayabilirsiniz.

Otel ilaçlaması

Tıpkı diğer mekanlar gibi otel ve motellerde periyodik ilaçlamanın yapılması gereken mekanlardan biridir. Gerek işletme sahibi gerekse otel müşterileri bakımından oldukça önemli olan otel ilaçlamasında sezonluk ya da yıllık sözleşme yapılarak ilaçlama yapılır. Konusunda uzman ve deneyimli kadromuz sayesinde otel ve motellerin periyodik ilaçlamasını yaptırabilirsiniz.

Konut ilaçlaması

Evlerimiz, böcek ve haşerelerin en kolay yaşam alanı bulduğu alanlar olabilir. Özellikle bakterilerin, böceklerin çok kolay ürediği ıslak alan ve mutfak alanı aynı zamanda halının bol olduğu mekanlarda böceklerden arındırma yapmak önemlidir. Firmamızın insan sağlığına dikkat eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibi sayesinde evinizi haşere ve böceklerden arındırabilir, periyodik ilaçlama yaptırarak evinizin böceklerin barınma mekanı olmasından kurtarabilirsiniz.

İşyeri ilaçlaması

İnsan yaşamının bulunduğu hemen her yerde böcek ve haşere olabilir. Bunlara kemirgenler de dahildir. İşyeri ilaçlaması da tıpkı diğer mekanlar gibi oldukça önemlidir. İş performansının düşmemesi ve işyeri sahibinin çalışan sağlığını düşünmesi açısından periyodik olarak işyeri ilaçlaması yaptırabilirsiniz. Firmamızın deneyimli ve uzman kadrosundan profesyonel yardım alarak işyerinizi haşere ve böceklerden arınmasını sağlayabilirsiniz.