Tıpkı evlerimiz gibi işyerleri de insanın zamanını en fazla geçirdiği yerlerdir. Çoğu zaman işyerlerinde de böcek, haşere ya da kemirgenlere rastlanabilir. Bu durum ise çalışan performansını düşüren olaylardandır. Çoğu insanın böcek, haşere ya da kemirgenlere karşı korku ya da tiksinti duyduğu da bir gerçektir. Bu durum ise çalışanların iş yaşantısını ve psikolojisini de etkileyebilir. Bunun yanında bir işyerinde böcek, haşere ya da kemirgenlerin bulunması çalışan sağlığını da olumsuz yönde etkileyecektir.

İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

  • Dış Alan Spreyleme
  • İç Alan Spreyleme
  • İç Alan – Tozlama Yarık Çatlak Tedavisi
  • Jel Uygulama – Yarık Çatlak Tedavisi
  • Yemleme – Rodentisit Uygulaması
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama

İlaçlama yaptıracağınız firmanın konusunda uzman ve deneyimli ekiplerden oluşması ve insan sağlığını tehdit etmeyecek özellikte ürünler kullanması çok önemlidir. Böcekler, milyonlarca türü olan ve türlerine göre insan sağlığını tehdit eden özelliklere sahiptirler. Zehirli ve zehirsiz türleri hızlı ürer ve yüzlerce yumurta bırakma özelliğine sahiptir. Bu tür haşere ve böcekler bünyelerinde farklı birçok mikrop barındırır. Bu durum ise insanlara çok daha kolay şekilde hastalık bulaştırma riski taşır.

Evlerin haricinde işyerlerinde de insanların bu tür haşere ve böceklerle teması kaçınılmazdır. Gıdaların üzerinde dolaşabilir özellikle sıcak havalarda çok daha kolay ürerler. Böyle zamanlarda hem işyerini temiz tutmak hem de insan sağlığını tehdit etmesi bakımından önlem almak için İşyeri İlaçlaması periyodik olarak ilaçlanması gerekir.

Özellikle yaz ayları böcek ve haşerelerin çoğalmasına müsait zamanlardır. Bu yüzden işyerlerini temiz tutmak ve periyodik olarak ilaçlama yapılması önem kazanır. Firmamızın profesyonel ekibi sayesinde işyerlerinizde hijyen ve temizliği sağlayarak haşere ve böceklerden arındırabilirsiniz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile iletişime geçerek işyerinizin kontrolünü yaptırabilir ve eğer haşere, böcek şikayetiniz varsa profesyonel hizmet veren ekibimizden destek alabilirsiniz.