Böcek, haşere ve kemirgenler apartmanların ve evlerin korkulu rüyasıdır. Ev ve apartmanların en önemli zararlıları haşere ve kemirgenlerdir. Fare ve böcekler, yaydıkları tehlike yüzünden insan sağlığını her zaman tehdit etmişlerdir. Toplu yaşam alanlarında temizliğin ve hijyenin sağlanması için periyodik olarak ilaçlama yapılması gerekir. Özellikle Konut İlaçlaması toplu yaşam alanları içinde en önemli olan mekanlardır.

İlaçlama Firması Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

  • İlaçlama firmasında çalışan ekibin profesyonel olması gerekir.
  • Firmanın ilaçlama konusunda deneyimli ve uzman olması şarttır.
  • Firmanın kullandığı ilaçlar yasal ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır.
  • İlaçlama ekipmanlarının yeterli olması şarttır.
  • Firmanın yaptığı ilaçlama hizmetini rapor olarak verebilmelidir.
  • İlaçlama konusunda yasal belgelere sahip olmalıdır.
  • Haşere ve kemirgen mücadelesinde gerekli belgeleri bulunmalıdır.

İnsanların birçoğu evlerinde haşere, böcek ya da kemirgen türü canlılar gördüğü zaman farklı yöntemler deneyebilmektedir. Ancak önemli olan haşere, böcek ve kemirgenlerin yuvalarını bulmak ve buna göre bu tür canlılardan kurtulmaktır. Ancak evde bilinçsiz yapılan ilaçlama yöntemleri bu tür canlılardan kurtulmanızı sağlamak yerine daha da çoğalmalarına neden olabilir. Bu yüzden eğer evinizde bu tür tehlike ile karşılaştığınız zaman eğer baş edemeyecek duruma geldiğinizde ya da bu duruma hiç gelmeden baştan sağlam önlem alırsanız evinizi daha fazla zarar görmeden haşere ve böceklerden kurtarmış olursunuz.

Karınca, sinek, mayt, tahtakurusu, eşek arısı, yaban arısı, gümüş böceği, fare ve adını sayamadığımız birçok haşere ve böcek evinizde yuvalanmış olabilir. Böyle durumlarda profesyonel destek alarak evinizin bu böcek ve haşerelerden kurtarabilirsiniz.

Firmamızın deneyimli ve uzman kadrosundan yararlanarak evinizi böcek istilasından kurtarmak elinizde. Özellikle yaz aylarında evlerde bu tür şikayetler daha fazla olur. Firmamızın uzman ve deneyimli kadrosundan destek alarak evinizde ilk kontroller yapılır. Ne tür böcek ya da haşere ile karşı karşıya olunduğu tespit edildikten sonra gerekli ilaçlama yöntemleri kullanılarak eviniz haşere, böcek ya da kemirgenlerden temizlenir.